Tarım & Bahçe

Zeytin Toplama Makinası Zanon Karbonium Evo

Zeytin Silkme Makinası

Zanon Zeytin Toplama Makinası

Mahsulünüze, yemeklik mahsulünüz,trilye zeytinlerinize hasar elde etmeden zeytin sıyırma yapabilir, kullanımınıza göre günde 500 – 800 kg’dan 1,5 tona kadar mahsül sıyırabilirsiniz. Dizel veya Benzinli Kompresörü Ve Kompresörün Kişisel dizaynı Sayesinde İstediğiniz kordinat’a yerleştirebilirsiniz Makinayı Aktive edebilirsiniz. Kompresör Ebata Bir Arabanın Arka tarafın’a Veya Bagajına Sığabilicek Şekilde tasarım Edilmiştir.
3 – 37 Çıkış aralığında Kompresörlerimiz stoklarda vardır.
3,6 metreye kadar toplama işlemi yapabilirsiniz. Merdiveni ile çalıştığınızda ise daha yüksek dallarda zeytin toplamayı mümkün kılar.
Makineye dahil olarak paket içinde verilicek olan yedek başlık çubukları kolay pasolu sistem sayesinde değiştirebilme imkanı.

Zanon zeytin sıyırma makinası yeni sürüm üründür. Eski model cihazların tersine, insan vücudun’a uygun Dizaynı ile mahsül hasat edilebilir. Cihazınımızı dallara tutarak sıyırmak düşer. Ekstra olarak makinanın ağırlığı kollarınıza vurmaz. Fidan aralıklarında Sıkışmaz rahat bir şekilde, uzun zaman çalışma imkanı sağlar.

Ebat olarak Estetik, gramaj olarak ağır değil, Dayanıklılık ve yedek parçası bol ve değişimi kolaydır.Aktif Haldeyken ağaçtaki zeytinlerin tamamını 1 zanon 15 dakika ile 45 dakika aralığında 1 kişi olarak toplar. Urla , Foça , Burhaniye zeytin kesimlerimde kalitesini kanıtlamış bir zeytin toplama cihazıdır.

Zanonun en çok satılmasının sebebi en önemlisi, cihazın kullanışlılığı, performansı ve kalitesi ele alındığında fiyatının oldukça uygun oluşu, ikincisiyse kullanıcıyı asla mağdur etmeyen, vakit kaybettirmeyen hızlı yedek parça tedariği ve servis anlayışıdır.

Özellikler
Voltaj : 12V
Darbe Sayısı : 1350 / Dakika
Uzunluk : 210 – 340 cm
Kablo : 15m
Zanon dakikada yaptğı 1350 vuruş ile zeytin toplama makinaları segmentinde en performanslı devirle çalışan makinelerden en önemli makinalardan birisidir. Ayrıca 2200 gr. olduğu için en hafif makinalardandır. Net bir bilgi olmamasına rağmen piyasadaki en hafif zeytin hasat makinesinin zanon olduğu söylenmektedir. Zanon karbonium evo modelidir. Zanon karbonium Falcon modeli ise ülkemizde benza markası adında satılmaktadır. 2 üründe stoklarımızda adetlice

Önceki Yazı Sonraki Yazı

ÖNE ÇIKANLAR

Yorum Yok

Yorumunuz


*