Yağmur Yet 300 Thorq Motorlu Çapa Makinası
Tarım & Bahçe

Yağmur YET 300 Thorq Motorlu Dizel Çapa Makinası – 3650 TL!!

Daha önce Yet 250 Thorq motorlu modeli için yaptığımız kampanya sonucu yoğun istekler üzerine Yet 300 Thorq motorlu model için de bir kampanya yapmaya karar verdik. Türkiye’ nin gelişen markası Yağmur bu yıl en fazla tercih edilen Türk Malı çapa makinası markası olma yolunda ilerliyor. Aldığımız siparişler ve müşterilerimizin makinalar hakkında yaptığı güzel yorumlar sayesinde hiç çekinmeden sizlere Yağmur’ u tavsiye ediyoruz. Yeni şasisi sayesinde daha şık bir görünüme kavuşan ve güçlü motorları sayesinde kolayca toprağı işleyebilen yapısı sayesinde bu yıl en çok rehavet gören makinalardan biri haline geldi.

Yağmur YET 300 Thorq motorlu çapa makinasında 3 ileri ve 1 geri olmak üzere 4 vites bulunmaktadır. Üzerinde bulunan Thorq 178 F motor sayesinde 6,7 Hp güce sahiptir. Çalıştırma şekli ipli ve çapa genişliği ise 90 santimetredir.

Online makine güvencesiyle sahip olabileceğiniz bu eşsiz ürünün fiyatı sadece 3650 TL. Sizde bu güzel ürüne hemen sahip olmak için ya da detaylı bilgi almak için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz

TIKLA VE ÜRÜNÜ YERİNDE GÖR

Önceki Yazı Sonraki Yazı

ÖNE ÇIKANLAR

2 Yorumlar

  • Tekrar Sadık Şensoy

    İlk çıktığı yıllarda bitik bir frmaydı bu yağmur adını duyan kaçardı 😀 helal olsun adamlar yılmadan çalıştı şimdi liderliğe oynuyorlar helal olsun.

  • Tekrar Tayfun Gür

    kuruşu kuruşuna feda olsun bee 15 tane işçi 1 çapayla pulluk etmedi !!!

  • Yorumunuz


    *