Tarım & Bahçe

Yağmur YET 250 Thorq Motorlu Çapa Makinası – 2050 TL!!

Merhaba değerli okurlarımız, bugün sizlere bir Türk markası olan Yağmur’un YET 250 Thorq motorlu modelini tanıtmak istiyorum. Yıllardır ülkemize birçok çapa makinası üretildi ama büyük çoğunluğu sektörde tutunamadı. Fakat Yağmur markası son yıllarda sarf ettiği çabaların karşılığını almaya başladı. Yıllardır Türk malı olarak sadece Taral markalı çapa makinaları sattık, ama Yağmur en son ürettiği şasi sayesinde en azından bizim için Taral’ dan bir tık öne geçti. Ayrıca makinalarının sağlamlığını ve iş gücünü bizzat test ettik onaylıyoruz. Yağmur Türkiye’nin lideri olmaya çok yakın.

Online makine olarak yaptığımız kampanyalara, Yağmur Yet 250 Thorq motorlu modelini de ekledik. Böylece daha uygun fiyata daha güçlü bir makine alabilirsiniz.  Yağmur YET 250 Thorq motorlu çapa makinasının fiyatı şu anda sadece 2050 TL!

Ürünün üzerinde bulunan motorun modeli Thorq R200 olup, 6,5 Hp (4,8 KW) güce sahiptir. Çapa makinasının çalıştırma şekli iplidir ve çapa genişliği 90 cm boyundadır. 2 ileri ve 1 geri olmak üzere 3 vitese sahiptir. Kuru, kronik tip debriyaja sahiptir. Ayrıca geri vites için üretilmiş özel emniyet tertibatı bulunmaktadır. Stop kolu ile kombine motor durdurma tertibatı sayesinde geri viteste çapa makinası kullanırken güvenliğinize dikkat edebilirsiniz. Yağmur YET 250 Thorq motorlu çapa makinasının gidonu yüksek ayarlı ve 180 derece dönebilmektedir. Sizde artık rahat ve performans gücü yüksek bir makinaya sahip olmak istiyorsanız aşağıda bulunan linkten ürünü detaylı inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

TIKLA VE ÜRÜNÜ YERİNDE GÖR

Önceki Yazı Sonraki Yazı

ÖNE ÇIKANLAR

Yorum Yok

Yorumunuz


*