Hayvancılık Ekipmanları

TULSAN SÜT SAĞIM MAKİNASI

Ülkemizde hayvancılık deyince akla gelen olmazsa olmaz makinalardan biri de süt sağım makinasıdır. Süt sağım makinaları hayvan sayısına ve türüne göre değişiklik göstermektedir. Örneğin 3-5 büyük baş sağılabilir hayvan sahibi biri için alınması gereken sağım makinası tekli tip olanıdır. Fakat daha hızlı bir sağım için çiftli sağım makinesi de kullanılabilir. Ancak her zaman az sayıda hayvana sahip insan bulmak mümkün değil. Büyük çiftliklere (50 sağımlık ve daha fazla) sağım odaları kurulmakta ve en kısa sürede sağım işleminin tamamlanması

sağlanmaktadır. Tulsa süt sağım makinaları tüm bu isteklerinize cevap verebilecek donanıma ve tecrübeye sahiptir. Türk malı, yerli üretim sağım makinelerini son teknoloji ile üreten Tulsan tamamen kullanıcı menfaatine dizayn edilmiş ürünler sunar. Şık tasarımlı sağım makinasını hayvan sahibi olmayanların bile istediğini gördük. Sizde eli yüzü düzgün bir sağım makinesi almak niyetindeyseniz Tulsan’ı tavsiye ederiz.

Tulsan Süt Sağım Makinası

Pompa Tipi Yağlı
Güğüm Alüminyum
Meme Lastiği Kauçuk

Birkaç tane büyük baş hayvan için oldukça ideal bir süt sağım makinası. Örneğin 2 tane ineğiniz var, bunun için elbette ki 900-1000 TL değerinde makina almanıza gerek yoktur. Bu yüzden Tulsan, tempo tip portatif süt sağma makinası üretmiştir. Hem fiyat olarak uygun, hemde Tulsan garantisindedir. Taşınabilir ve küçük boy özelliği sayesinde dilediğiniz yerde sağım yapabilirsiniz.

Ürünümüz hakkında detaylı bilgiyi 0232 832 52 61 numaralı telefondan bizi arayarak alabilirsiniz. Tüm bahçe aletleri, tarım malzemeleri ve çiftlik ekipmanları ihtiyaçlarınız için bizi takip etmeyi unutmayın. Sektörün lider tedarikçisi ve en geniş stok kapasitesi ile çalışan onlinemakina.com kampanyalarını takip edin!

FİYATI GÖR

HEMEN AL

Önceki Yazı Sonraki Yazı

ÖNE ÇIKANLAR

Yorum Yok

Yorumunuz


*