Hayvancılık Ekipmanları

Tulsan Süt Sağım Makinalarında Kaçırılmayacak Fırsatlar!!

Süt Sağım Makinası

Evlerimizde en fazla kullandığımız ürünlerden birisi süttür. Sütü, günlük sağılıp taze bir şekilde tüketmek gerekmektedir. Fakat süt sağımı kolay bir iş değildir. Bir çiftlikte onlarca inek bulunur ve bunları tek tek sağmaya kalkılırsa çok uzun bir süre uğraşmak gerekir. İşte tam burada süt sağım makinaları devreye girerler. Bir kişinin 8-10 dakikada yapacağı sağımı en kötü makina 2 dakikada yapar. Bu da demek oluyor ki, süt sağım makinası iş yükünü en az 4 kat hafifletiyor. Hatta çift ve dört sağım imkanı sağlayan modeller ile bu sürede 2 veya 4 inek, koyun, keçi sağabilirsiniz. Bu makinalar tabi ki de sadece çiftliklerde kullanılmıyor, bir kişinin 2-3 ineği dahi olsa bu makinaları kullanmaktadır, çünkü bu makinalar sayesinde daha verimli sağım yapılmaktadır. Makina alırken hayvan sayısı, türü(inek, koyun, keçi..) gibi etkenler dikkate alınmalıdır.

Sağım Makinalarının Avantajarı

Hayvanı sağarken aynı anda yemlemek de mümkündür.
Sütün verim kontrolleri daha basittir.
Hayvanın tepme olasılığı çok düşüktür.
Hayvanın memesinde oluşabilecek meme hastlığı ihtimali en aza iner.

Süt sağım makinaları hakkında detaylı bilgiyi 0232 832 52 61 numaralı telefondan bizi arayarak alabilirsiniz. Tüm bahçe aletleri, tarım malzemeleri ve çiftlik ekipmanları ihtiyaçlarınız için bizi takip etmeyi unutmayın. Sektörün lider tedarikçisi ve en geniş stok kapasitesi ile çalışan onlinemakina.com kampanyalarını takip edin! Süt sağım makinası fiyatlarını görmek için aşağıda bulunan butona tıklamanız yeterli olacaktır.

Keyifli Alışverişler…

FİYATI GÖR

HEMEN AL

Önceki Yazı Sonraki Yazı

ÖNE ÇIKANLAR

4 Yorumlar

 • Tekrar Beşir Ayan

  Tulsanın en sevdiğim ürünü süt sağım makinanaları. Süt sağım makinası dedinmi tulsanın üstne başka bir marka bilmem ben . 30 Tane büyük başım var 4 tanede sağım makinam var ohh mis en fazla 40 dakikada 30 tane hayvanı sağıyorum.

 • Tekrar Habib Feyzioğlu

  Ben keçi sütü işine girmeyi düşünüyorum başlangıçta 20 tane keçi alıcam inşallah ilerleyen zamanlarda da işi büyütmeyi düşünüyorum tabi tulsan süt sağım makinasının yardımıyla :)

 • Tekrar İsmet Erol

  İnternette keçi sağım makinası ararken eşek sağım makinası buldum, eşek sütü işinde de iyi para var diyorlar o işemi girsek acaba ya 😀 😀

 • Tekrar Aslı Hür

  babama 2 yıl önce tekli almıştım 2 yılın sonunda ettiğimiz kar ile 2 tane 4lü sağım aldık 😀 allahın izniyle seneye kendi mandıramızı kurmayı planlıyoruz

 • Yorumunuz


  *