Stmax Akıllı Denge Kaykayı / Hoverboard
El Aletleri, Hayvancılık Ekipmanları, Tarım & Bahçe

Stmax Smart W01 Şarjlı Denge Scooter – Kaykay – 1190 TL!!

Henüz yeni piyasaya çıkmış olan Smart şarjlı denge kaykaylarını duymayan yoktur. Kimilerinin şarjlı denge kaykayı, kimilerinin de hoverboard olarak adlandırdığı bu muhteşem ürünü geçtiğimiz aylarda henüz ülkemizde piyasaya girmemişken bile çoğu kişi ön siparişini vermiştir. Fakat bilinmeyen ve adı hiç duyulmamış markalardan yapılan bu ön siparişlerin sonucu hüsran olmuştur. Nitekim gelen ürünler içerisinde sağ tekeri çalışan fakat sol tekeri çalışmayanlar ya da tam tersi durumlar yaşayanlar oldu. Fakat bu ürünler içerisinde asıl tehlikeli olanlar kuşkusuz bataryası patlayan ürünler olmuştur. Bu nedenle bilmediğiniz ya da adını hiç duymadığınız markalardan kaçının. Stmax markası ülkemizde elektrikli motorlar kategorisinde kendini çok kısa bir sürede sevdirmiş ve adını tüm ülkeye duyurmuştur. Bizde bu nedenle Stmax markasını önermekteyiz ama önermemizin en büyük sebebi ise Samsung batarya kullanmasıdır. Stmax Smart W01 Şarjlı Denge Scooter – Kaykay – 1190 TL!!

Stmax akıllı denge kaykaylarında orjinal Samsung batarya kullanılmıştır ve ürünler garantilidir. 3-5 saat şarj süresi ile kullanıma bağlı olarak 20 km yol kat edebilir. Gelişen teknoloji sayesinde fabrikalar ve firmalar hem iş hızını arttırmak hemde çalışanlarının iş yükünü hafifletmek amaçlı kullanılabilir. Genel olarak büyük fabrikalarda ve limanlarda ulaşım aracı olarak kullanılmaktadır.

Ürünü detaylı incelemek ve detaylı bilgi almak için müşteri destek hattımız olan 0232 832 66 33 numaralı telefonu arayabilirsiniz ya da aşağıda bulunan linke tıklayarak ürünü yerinde inceleyebilirsiniz.

TIKLA VE ÜRÜNÜ YERİNDE İNCELE

Önceki Yazı Sonraki Yazı

ÖNE ÇIKANLAR

Yorum Yok

Yorumunuz


*