Tarım & Bahçe

Oregon CS250 Zincirli Testerelerde Kampanya!!

Selam dostlar…

Meşhur amerikan malı testereleri duymayanınız yoktur diye tahmin ediyorum. Ancak bu ürünü ya yeni duydunuz yada şu an ilk defa bizde görüyorsunuz…

Diğer testerelerden en büyük farkı sessiz oluşu. Nedeni ise akülü olmasından kaynaklanıyor. Ülkemizde kötü emellerine alet eden oduncular hemen türedi açıkçası ama siz öyle yapmayın!

Hafif olmasının yanı sıra 3-5 saat çalışma performansına göre boğulmadan kesintisiz kullanabiliyorsunuz. Kardeşim bunu ben aldım denedim ama dayanmıyor o kadar diyen varsa hemen servise gitsin çünkü denemelerimizde 3 saat tetiğe bastık şarjı bitmedi.

Evde kullanılan benzinli testerelerden aldığınız performansı bu makinada bulacaksınız. Ne kabloyla uğraşacaksınız nede pis benzin kokusuyla. Doğa içinde sağlık içinde en güzeli akülü testereler. Hatta benim size verecek olduğum fiyattan daha ucuzu da yok Türkiye’de. Varsa kırarım ne kadar testere varsa.

FİYATI GÖR

HEMEN AL

CS250 ŞARJLI ZİNCİRLİ TESTERE

¤ Güç/Gerilim: 2.4Ah/36V
¤ Kesim Adedi: 250-400
¤ Kılavuz Uzunluğu: 35cm
¤ Zincir Ölçüsü/Diş: Powersharp 3/8″-91/26
¤ Yağ Pompası: Otomatik
¤ Yağ Depo Kap.: 0.175Lt.
¤ Ağırlık: 5kg

Şarj cihazı ve Lithium ion akü fiyata dahildir.
Ürünümüz hakkında detaylı bilgiyi 0232 832 52 61 numaralı telefondan bizi arayarak alabilirsiniz. Tüm bahçe aletleri, tarım malzemeleri ve çiftlik ekipmanları ihtiyaçlarınız için bizi takip etmeyi unutmayın. Sektörün lider tedarikçisi ve en geniş stok kapasitesi ile çalışan onlinemakina.com kampanyalarını takip edin!
http://goo.gl/moRhQX

Önceki Yazı Sonraki Yazı

ÖNE ÇIKANLAR

2 Yorumlar

  • Tekrar Cemil Bağcıoğlu

    Oregon candır gerisi heycandır 😀

  • Tekrar Devrim ALACA

    Aynen öyle dostum oregon candır canavar gibi çalışıyo be 😀

  • Yorumunuz


    *