Tarım & Bahçe

Oleo-Mac GS-35C Motorlu Testere

OLEO-MAC MOTORLU TESTERE

Oleo-Mac markası ülkemizde oldukça rehabet gören ve kullanıcıları tarafından sevilen bir marka olmayı başardı. Motorlu testereleri ile sık sık adından söz ettiren Oleo-Mac İtalyan teknolojisi kullanılarak üretilenve Semak tarafından ithal edilen bir markadır. Oleo-Mac GS-35C Motorlu Testere 2 Hp güvcünde olup ev, bağ, bahçe ve tarla işlerinde kullanılmak üzere gayet ideal bir makinadır. Ayrıca 10 yıl yedek parça garantisi ile kullanıcıların hoşgörüsünü kazanmıştır.

ÖZEL KULLANIMA YÖNELİK MOTORLU TESTERELER

Oleo-Mac GS 35 C Benzinli Testere

Özel kullanıcılar için, ev ortamında ara sıra kullanılmak üzere (ufak budama işleri, şömine için küçük çaplı odun kesme işlerinde) tasarlanmıştır; çalıştırmayı, kullanımı ve temel olağan bakım işlemlerini oldukça kolay kılan bir aygıt serisi  sayesinde pratiklik ve kullanım kolaylığı sunar.

 • Makine gövdesinde görünür biçimde belirtilen yapılacak işlemler dizisi sayesinde, makinenin çalıştırılması uzman olmayan operatörler için bile kolay ve hızlıdır.
 • “Primer” aygıtı, motor kapağı üzerine kolay görünür biçimde yerleştirilmiş olup, her yağ ikmali sonrasında veya uzun süreli kullanılmama dönemi için soğuk çalışmayı kolaylaştırmak içindir.
 • Çok fonksiyonlu tek bir kola entegre açma-kapama düğmesi ve jikle: pratiklik ve kullanım kolaylığı sağlar.
 • 3 yaylı ve 3 amortisörden oluşan  titreme önleyici sistem: maksimum kullanım konforu sağlama için , operatöre iyi bir izolasyon sağlar.
 • Başlatma kulpunun yeni tasarımı, makinenin çalıştırma aşamasını daha rahat kılar.
 • Motor kapağına entegre filtre kapağı: kontrol ve bakım işlemlerinin sadece 3 sabitleme vidası ile çıkarırarak kolayca yapılabilmesini sağlar.
 • Süngerden yapılma hava filtresi , temizlik işlemini kolaylaştırıp süresini kısaltarak bakım işlemleri arasında daha fazla çalışma süresi sağlar.
 • 4 titreme önleyici karbüratör desteği: her türlü çalışma koşulunda düzgün yanma ve yüksek karbüratör ömrü garanti eder.
Aslında adını yeterince duyurmuş bir ağaç kesme makinası diyebiliriz. Semak makinanın ev kullanıcıları için tasarlamış olduğu oleo mac gs 35 benzinli testere kullanıcılara beklenenin üstünde performans gösteriyor. Kışlık odun ihtiyacınızı rahatça karşılayabileceğiniz bu testere 2 yıl garantisinin olmasının yanı sıra Türkiye’nin her ilinde 1 den fazla servisi bulunmaktadır ve toplamda 300 ü aşkın servis ağıyla tam garanti hizmeti sunmaktadır. İtalyan teknolojisi ile yapılan olemac markası hem satanı hem alanı üzmeyen markalardan biridir.

FİYATI GÖR

HEMEN AL

Önceki Yazı Sonraki Yazı

ÖNE ÇIKANLAR

 • Tekrar Fatih Çtein

  Çok beğendim bu makinayı gerçekten seri bir şekilde işlerimi hallettim.

 • Yorumunuz


  *