Tarım & Bahçe

Oleo Mac 753 T Yan Tip Tırpan

MOTORLU TIRPAN

Oleo Mac 753 T Yan Tip Tırpan

Oleo Mac 753 T model tırpanlar çelikten üretilmiş motor şaftı ve elmas rötuşlu çift segmanlı piston sayesinde her daim en iyi kaliteyi garantilemektedir. Oleo Mac 753 T motorlu tırpan en zor koşulda dahi ilk çalıştırma için dijital bobin vede basınç giderici tertibat ile donatlmıştır.
Oleo Mac 753 T benzinli motor, üzerinde bulunan magnezyum konveyör sayesinde hafif ve uzun süreli kullanımlara karşı dirençlidir. Bu motorlu tırpan ergonomik tutma kolları ile ayarlanabilir prof. askılar ile donatılmıştır.
Ayrıca yeni ot biçme makinalarında titreme önleyici sistem bulunmaktadır.

Bu motorlu tırpan çoğunlukla profesyonel kullanıcıların tercih ettiği, gayet güçlü ve dayanıklı bir benzinli tırpandır. Dağlık ve engebeli arazilerde hadi düz bir ovayı biçme keyfini size yaşatacak, sizi asla yormayacak bir benzinli tırpandır. Bu benzinli tırpanı kullananlar kendi bahçelerinde, bağlarında işlerini bitirdikten sonra o kadar memnun kalacaklar, çim biçmeyi o kadar sevecekler ki yan bahçelerin, bağların da otlarını biçmeyi düşüneceklerdir.

Sizde bu kadar mükemmel bir ot biçme makinasına sahip olmak istiyorsanız, bu kaliteden faydalanmak istiyorsanız aşağıda bulunan linki mutlaka inceleyin, piyasa araştırması yapın eminiz ki bizden daha ucuzu yok!

FİYATI GÖR

HEMEN AL

Önceki Yazı Sonraki Yazı

ÖNE ÇIKANLAR

4 Yorumlar

 • Tekrar Ekrem Kaya

  Ya her yerde aynı şey yazıyor yok profesyonel kullanıcı yok amatör kullanıcı ne demektir bu profesyonel kullanıcı bu işinde bir kademesi mi var? Ben ilk defa böyle bir makine kullanıcam bunu kullanmakta zorluk çekermiyim?

 • Tekrar Berkay SAVCI

  Ben komşumda gördüm sordum markası oleomac dedi ama onun makinesinde bu makinedeki gibi bisiklet tutma kolundan yoktu. acaba bisiklet tutma kolu daha mı rahattır, kullanmakta zorluk çekermiyim?

 • Tekrar Serdar

  Yorum yapmaya utanıyorum 😀 Abi dehşet bir makina. Yeni foça gencellide sit alanın zeytinlik var bizim. Yıllarca sülaleden gidip gelen olmamış. Aldım oleomac tırpan bir girdim ormana dümdüz ettim orayı. Çılgın derecede zeytin verdi geçen sene. Bu senede sürdüm dümdüz ettim o haldeki arazi şu an muhreşem bir hale geldi ve alıcıları çıkmaya başladı.

 • Tekrar Serkan sağlam

  Ekapta ihaleler var takip edin şu an bu makinayı açmışlar ihaleye. Tekirdağda askeriyenin talebi var. 753 T oleomac motorlu tırpan alacaklar.

 • Yorumunuz


  *