kat18-175x175
Tarım & Bahçe

Motorlu İlaçlama Makinaları

İlaçlama yapan makinaların her biri, hedefe yönelik ve seçici ilaçlamalar için en iyisi olan motorlu makinalardır.Daha hızlı nebülizasyonu ve kolay seçilebilen basınçları sayesinde, makina sadece önemli olan yerlerde müdahale eder ve gereksiz israflardan kaçınmak için bitkilerin zarar görmemesini sağlamaktadır. Geniş olan depoları ve düşük yakıtlı tüketimi sayesinde uzun süreli çalışma olanağı sunan makinalardır. Uzun süreli ve aynı zamanda da zor koşullarda, gerçekleştirilebilen çalışmalarda ise, baskıya karşı oldukça fazla yüksek direnç gösterebilmektedir. İdeal kullanıcılar için daha iyi bir motorlu makinadır.


Sırt Tipi Pulvarizatör

– Teknolojik yapıları sayesinde başlatılmaları oldukça kolaydır.
–  Rahat kullanımlı valf basıncın ayarlanması ve kullanım tipine göre hassas bir şekilde motivayon edilmesini sağlamaktadır.
–  Rahat kullanımlı dağıtıcı uç nebülizasyonu ile manuel ayar.
–  Yüksek çalışma basıncı, net olarak 35 bar’a kadar
–  Pompa ve pistonlar korozyona karşı yüksek direnç ve uzun ömürlü sağlayabilmektedir.
–  Daha geniş bir nebülizsyon elde etmek için çoklu dağıtıcı uçlu çeşitli metal ilaçlama borusu mevcuttur.

Arabalı Motorlu İlaçlama Makinaları

Basıncı 20 bar olan ve dakikada 20 litrelik debi üretebilen benzinli motorlu ilaçlama makinaları ile elde edebilme özelliğine sahiptirler.Püskürtme ve ilaçlama işlevlerde orta-geniş alanlı fidanlar ve ekili alanlarda de sürdürülebilme sağlayabilmektedir.

Dinlenme aralarında uzun süreli çalışma olanağı garanti eden geniş tanklarda donatılmış makinalardır. Zarar gören zeminlerde kolayca hareket edebilen tekerlekleri sayesinde işinizi zora sokmadan kolay ilaçlamanızı sağlayabilirsiniz.Hortum makarası kiti sayesinde, operatörleri daha sık yetiştirmiş bitkileri yanına ve ulaşılabilmesi güç yerlere hortumu kolayca çözebilme özelliğine sahiptir. Bu makinaları kullanmak için bahçe traktörüne bağlayarakta kullanmanız mümkündür.

 

Önceki Yazı Sonraki Yazı

ÖNE ÇIKANLAR

Yorum Yok

Yorumunuz


*