minelli 500
Tarım & Bahçe

Minelli Zeytin Toplama Makinası

İtalyanın güçlü markalarından biri olan minelli markası ile karşınızdayız. Her yıl kendini yenileyen ve başarısını hızla yayan bir marka haline geldi. Özellikle zeytin hasadı ile ilgilenenlerin yakından tadığı bir üründür minelli. Peki nasıl bir marka bu Minelli?

Daha öncesinde bir çok markada üretilen zeytin hasat makinalarının üretimini yapan bir markadır. Zaman içinde kendi markasını da piyasaya sürmüştür. Kalite olarak en iyi markalar listesinde bulunmasına rağmen fiyat olarak tüm kaliteli markaların altında kalmıştır. Fakat en zorlu koşullarda kullanılabilecek kaliteye ve donanıma sahiptir. Diğer makinalardan farklı olarak ürünün motor kısmı alta alınmıştır. Bu sayede motor ağaçlarda kalan su ve nemden zarar görmüyor. Bunun haricinde bu makinanın motorunun altta olması teleskopik özelliğinin kullanılmasında da çok işe yarıyor. Minelli zeytin hasat makinasının uzatma özelliği kullanıldığında makinanın kafa tarafında motor olmadığı için ön kısma ağırlık yüklenmez. Bu sayede teleskopik kullanımlarda en rahat kullanım imkanı sunan makina minellidir diyebiliriz.

30 adet ağaçtan 1000 adet ağaca kadar bu makinayı kullanabilirsiniz. Sayısız özelliklere sahip bu makina sayesinde zeytin hasadını rahatlıkla geçirebilirsiniz. Suya dayanıklı istisna makinalardan biridir. Ve neredeyse hiç dal-filiz kırmaz.

FİYATI GÖR

Önceki Yazı Sonraki Yazı

ÖNE ÇIKANLAR

Yorum Yok

Yorumunuz


*