Minelli 500 Pro Zeytin Silkme Makinası
Tarım & Bahçe

Minelli 500 Pro Zeytin Toplama Makinası – 1990 TL!!

Zeytin hasadı için en ideal ürün olan Minelli 500 Pro zeytin toplama makinası Türkiye üzerinde bulabileceğiniz en uygun fiyatı ile online makine adresinde. İtalyan markasına ait olan Minelli 500 Pro zeytin hasat makinasının fiyatı sadece 1990 TL.

Minelli 500 Pro zeytin silkme makinası diğer modellere nazaran güçlü performansı ve ergonomik yapısı ile daha ideal bir yapıya sahiptir. Taraklı yapısı sayesinde hasat sırasında mahsullerinize zarar vermeden hasat işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Dünya üzerindeki en hafif zeytin silkme başlığına sahip olan Minelli 500 Pro’ nun başlığı sadece 700 gramdır. Taraklarda karbon fiber kullanılmaktadır ve dakikada 1300 vuruş yapmaktadır.

Şimdi sizde bu mükemmel ürüne sahip olmanın tam zamanı. Her geçen gün farklı bir kampanyaya imza atan online makine haftaya zeytin hasat makinaları içerisinde en fazla talep edilen model olan Minelli 500 Pro sadece 1990 TL. Ürünü daha detaylı incelemek ve hemen satın almak için aşağıda bulunan bağlantıyı tıklayabilirsiniz.

TIKLA VE ÜRÜNÜ YERİNDE İNCELE

Önceki Yazı Sonraki Yazı

ÖNE ÇIKANLAR

2 Yorumlar

  • Tekrar Hakan Eski

    Komşularımız’a ödünç verdik çok beğendiler alıcak onlarda çok sevdik hafif vede tüm markaları bünyesinde barındırması ilgilim çekti bravo.

  • Tekrar CAN YÜCEL

    Vücüd’u yormuyor ve ALLAH razı olsun abi her sene zeytin sezon’u istemeyerek istemeyerek yapardım ama şimdi koşa koşa gidiyorum

  • Yorumunuz


    *