milker elektrikli çit sistemi
Hayvancılık Ekipmanları, Tarım & Bahçe

Milker Elektrikli Çit Sistemleri

Darı tarlaları, domates tarlaları ve daha çok alanda tercih edilen bir makina grubudur. Bu aletler sayesinde ekinlerinizin içine giren domuz ve benzeri hayvanlardan kurtulabilirsiniz. Özellikle darı tarlalarına aç kalan domuzların saldırarak ekini haşat etmesi çiftçiye büyük zararlar vermektedir. Bu zararlara maruz kalmamak için yapılması gereken korumaya almaktır. Bunun en kolay yolu ise elektrikli çit sistemi kurulumudur.
Milker bu konuda en iyi markalardan biridir. Alman üretimi bu ürün ile kurulan elektrikli çit sistemlerinde çarpma işlemini 2 karış uzaktan yaparak hayvanı uzaklaştırabilirsiniz. Üstelik böyle bir markanın böyle bir ürünü onlinemakina.com üzerinde herşey dahil sadece 599 TL. Kaçırmadan alın !

Elektrikli Çit Sistemleri

Milker MA1500 12V/220 V
Elektrizator Çarpma Voltajı: 11500 V 220V veya 12V batarya ile çalışır.
Önerilen max. hat uzunluğu: 4 km Kullanılan alanlar:
At, İnek,Kedi, Köpek, Tavuk
Halka İsolatör Uzun Destekli 50 Adet
Basic Çit İpi 500 m 16 mm Niro

Başta çiftçilerimiz olmak üzere bir çok kişinin arayıpta bulamadığı ürün ile sizinleyiz. Aslında satın almak istediğinizde neyi alacağınızı bilmediğiniz için biz sizlere özel bir paket oluşturduk. Bu sayede kurulumu kolayca yapabileceksiniz. Elektrikli çit sistemini kurmak için paketin içinde yer alan 50 adet isolatör, çit ipi 500 metre, elektrizatör yeterlidir. Elektrizatör hem ev elektriğine bağlanılarak hemde 12 V aküye bağlanarak kullanılabilir. Kurulum işleminin ardından hayvanarınız ve bitkileriniz zarar görmeyecektir. Ürünümüz 2 yıl garantilidir.
Ürünümüz hakkında detaylı bilgiyi 0232 832 55 42 numaralı telefondan bizi arayarak alabilirsiniz. Tüm bahçe aletleri, tarım malzemeleri ve çiftlik ekipmanları ihtiyaçlarınız için bizi takip etmeyi unutmayın. Sektörün lider tedarikçisi ve en geniş stok kapasitesi ile çalışan onlinemakina.com kampanyalarını takip edin!

FİYATI GÖR

HEMEN AL

Önceki Yazı Sonraki Yazı

ÖNE ÇIKANLAR

Yorum Yok

Yorumunuz


*