maxresdefault
Tarım & Bahçe

HALATLI ZEYTİN SIYIRMA MAKİNALARI HAKKINDA MAKALE

HALATLI ZEYTİN SİLKME MAKİNASI

Makinanın ucundaki halat ağacın eğilecek bir kısmına bağlanır. Traktör sürerek halat ile traktör ucunda kalan çelik halat sıkı hale gelir.
Traktör boşa alınır. Traktörün kuyruk mili aktive edilir ve traktöre yeteri kadar gaz verilir, ağaç maximum 5 – 15 saniye gibi bir süre mahsül toplanır.
Mahsulünüze, yemeklik mahsulünüz,trilye zeytinlerinize hasar elde etmeden zeytin sıyırma yapabilir, kullanımınıza göre günde 500 – 800 kg’dan 1,5 tona kadar mahsül sıyırabilirsiniz. Dizel veya Benzinli Kompresörü Ve Kompresörün Kişisel dizaynı Sayesinde İstediğiniz kordinat’a yerleştirebilirsiniz Makinayı Aktive edebilirsiniz.

Kompresör Ebata Bir Arabanın Arka tarafın’a Veya Bagajına Sığabilicek Şekilde tasarım Edilmiştir( 2 Çıkışlı Kompresör İçin Geçerlidir. )
3 – 37 Çıkış aralığında Kompresörlerimiz stoklarda vardır.
3,6 metreye kadar toplama işlemi yapabilirsiniz. Merdiveni ile çalıştığınızda ise daha yüksek dallarda zeytin toplamayı mümkün kılar.
Makineye dahil olarak paket içinde verilicek olan yedek başlık çubukları kolay pasolu sistem sayesinde değiştirebilme imkanı.

ÜRETİCİYE ÖDEMEDE KOLAY İMKANI’DA SAĞLIYORUZ
Çiftcilerimizin cihaz gücün’e Devletin gayret ettiğini belirten Dr. Hayrettin Afşar, bu alanda TC. Ziraat Bankası ve Tarım Kredi Kooperatifleri iletişimi ile düşük faizli ve 3 seneye kadar zaman aralıklı olarak makinelerin satın alınabileceğini ifade etti. Ayrıca kendilerinin de üreticinin makineleri satın almasını yardımcı olmak amacıyla peşin fiyatını 12 aya kadar kredi kartına taksit imkânı sunduklarını belirtti. Afşar, “Üretici makineyi çok iyi biliyor ve satın almak istiyor ancak, zeytinyağı fiyatlarının düşük olması satın almalarını güçleştiriyor, bu nedenle biz de kendilerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Geçmiş yıllarda olduğu gibi 2012 yılında da devlet hibesi ile makineleri satın alınabilecek ve hibe vaadi ile makine satan bazı satıcılara karşı çiftçilerin daha sonra mağdur olmamaları ve devleti dolandırma ile karşı karşıya kalmamaları için ilgilileri ve üreticileri uyardık.
Servisimizde bir ziraat mühendisi ve birde yüksek ziraat mühendisi görev yapmaktadır.
Arıza yapan makineleri en kısa sürede tamiratını yaparak müşterilerimize teslim ediyoruz.
Yenisini müşteriye satış yaparken nasıl kullanacağı konusunda detaylı olarak gösteriyoruz.

onlinemakina’dan yardım alabilirsiniz…

 

Önceki Yazı Sonraki Yazı

ÖNE ÇIKANLAR

Yorum Yok

Yorumunuz


*