Energy CG 520 Ot Tırpanı
Tarım & Bahçe

Energy CG 520 Benzinli Tırpan – 430 TL!!

Energy CG 520 benzinli tırpan yarı profesyonel kullanıcılar için özel olarak üretilmiş bir modeldir. Energy markası son yıllarda ülkemize giren makinalar içerisinde kendini hem kullanıcısına hemde satıcısına sevdirmiş bir markadır. Uzun ömürlü ve güçlü makinalar üreten Energy sınıfında çok istikrarlı ve iddialı bir marka. Bugün itibariyle Energy CG 50 benzinli tırpanın fiyatı sadece 430 TL!!

Satışı keyifli olan ürünlerimizden biriyle daha sizlerleyiz. Neden bu cümleyi kurduğumuzu kısaca özetleyelim dilerseniz. Her müşterinin istediği kaliteli ürünü uygun fiyata bulmaktır. Energy CG 520 motorlu tırpan modeli ile bunu kusursuzca ülkemize getiren Mapaş tarafından 2 yıl garantili ürümüzün ülke genelinde 200’ü aşkın serviside mevcuttur. Sürümü oldukça hareketli olan Energy benzinli tırpan bu kadar talep edilmesine rağmen asla satıcı ile kullanıcının arasını bozmaz. Bu sayede uzun yıllar kullanabileceğiniz kaliteli bir ot tırpanı sahibi olabilirsiniz. Yabani otlarda, çalılık alanlarda, ekin-yonca vb. bitkilerin biçiminde Energy tırpanı kullanabilirsiniz. hafifliği ve ergonomik yapısı ile dikkat çeken ürünümüz en özel fiyatları ile sizlerle !

Ürünümüz hakkında detaylı bilgiyi 0232 832 66 33 numaralı telefondan bizi arayarak alabilirsiniz. Tüm bahçe aletleri, tarım malzemeleri ve çiftlik ekipmanları ihtiyaçlarınız için bizi takip etmeyi unutmayın. Sektörün lider tedarikçisi ve en geniş stok kapasitesi ile çalışan onlinemakina.com kampanyalarını takip edin!

Sizde şimdi bu güzel ürüne Türkiye’ de bulabileceğiniz en uygun fiyat ile sahip olmak istiyorsanız tek yapmanız gereken aşağıda bulunan linke tıklamak.

TIKLA VE ÜRÜNÜ YERİNDE İNCELE

Önceki Yazı Sonraki Yazı

ÖNE ÇIKANLAR

Yorum Yok

Yorumunuz


*