Tarım & Bahçe

Alpina AL 3 46 B Benzinli Çim Biçme Makinası – 970 TL!!

Saçma sapan markalardan sıkıldıysanız ve artık gerçekten ömürlük bir makine istiyorsanız işte aradığınız fırsat. Alpina AL 3 46 B benzinli çim biçme makinası ister profesyonel kullanıcı olun isterseniz amatör olun hiç fark etmeksizin size muhteşem kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Sınırlı sayıda elimizde bulunan Alpina benzinli çim biçme makinası sadece 970 TL!

Kurulduğu günden günümüze kadar her kampanyası ile gün geçtikçe zirveye çıkan online makina yeniden süper bir kampanya ile sizlerle birlikte. Bu kadar uygun bir fiyata böylesi bir ürünü almak için sakın zaman kaybetmeyin ayrıca kredi kartlarına taksit seçenekleri de mevcut.

Bu modelimiz benzinli olup ayrıca hız ayarı sabittir. Hareket şekli itmelidir. Yükseklik ayarı merkezidir ve 5 farklı pozisyona kadar 27 ve 80 mm arasında ayarlanabilir. Ayrıca mulching (parçalama) özelliği bulunmaktadır. Çalışma alanı 1500m2’dir. Alpina AL 3 46 B benzinli çim biçme makinasında B&S 450 motor kullanılmıştır ayrıca gövdesi çelik saçtan üretilmiştir. Bu nedenle en zorlu alanlarda bile hasar görmeden çalışabilmektedir. Eğer sizde artık uydurma marka çim biçme makinalarından sıkıldıysanız size bahçe kategorisinin en iyilerinden olan Alpina markasını gönül rahatlığıyla öneriyoruz. Bu muhteşem ürünü incelemek için aşağıda bulunan bağlantı linkine tıklamanız yeterlidir.

TIKLA VE ÜRÜNÜ YERİNDE GÖR

Önceki Yazı Sonraki Yazı

ÖNE ÇIKANLAR

Yorum Yok

Yorumunuz


*