aksa aap 3500 jeneratör
Tarım & Bahçe

AKSA AAP 3500 İPLİ 3KVA BENZİNLİ JENERATÖR – 1090 TL

Yanlış okumadınız evet, Aksa benzinli jeneratörün fiyatı sadece 1090 TL. Kısa bir süreliğine gerçekleştirilecek olan bu kampanyamız ile jeneratör almak isteyen takipçilerimizin kaçırmak istemeyeceği bir ürün. Jeneratör markaları içerisinde adını tüm Türkiye’ ye duyurmuş olan Aksa jeneratörler online makina farkı ile sizlerle. 

Evinizde, mağazanızda, tarla ve bahçenizde kullanabileceğiniz ideal bir makina. İşimi fazlasıyla görsün, fiyatıda çok uygun olsun diyorsanız, bu ürünün tam sizlik olduğuna emin olabilirsiniz. aksa aap 3500 jeneratörTürkiye’yi şaşırtan toptan tutarına perakende fiyatlara satışı yapılan 3.5 kV  jeneratör, Aksa AAP 3500 ipli jeneratör modelionline makina adresinde sizleri bekliyor.

3 kvA maksimum güce ve 15 litre yakıt kapasitesine sahip olan bu güzel model saatte sadece 1.1 litre yakıt tüketimine sahiptir. bu sayede 12-13 saat boyunca aralıksız çalışabilir. Ağırlığı ise sadece 46 kg. olan bu harika makinayı almanın tam zamanı. Ürün hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

TIKLA VE ÜRÜNÜ YERİNDE İNCELE

Önceki Yazı Sonraki Yazı

ÖNE ÇIKANLAR

Yorum Yok

Yorumunuz


*