234457463_tn120_0
Tarım & Bahçe

Ceviz Soyma Makinası(Kavlatma) ve Türleri

Ceviz Soyma Makinası

Ceviz soyma (Kavlatma) cihazın çalışması için bir priz ve musluk kafi’dir. Tüm ceviz ırklarında rahatlıkla verimli ve olumlu hizmet verebilir.

Kazanındaki tam kapalı yeşil kabuklu cevizleri Ortalama 10 dakikada, yeşil kabuğu çatlamış cevizleri 7-8 dakika gibi zaman zarfında soyar, temiz ve sağlıklı bir şekilde bize sunar.

Ceviz Soyma Makinemizde neden İnce Ayar Devir kullanıyoruz?
Şebin gibi çok kırılgan olan ceviz ırkın’ı soyarken kırılma yaşanmaması adına düşük devirde soymak gerekiyor yoksa kırılır. Ceviz Soyma cihazları hassas devir ayarı yardımıyla cevizlerde hasar vermeden ceviz soyma yapar. El ile soyulmuş cevizle makine ile soyulmuş ceviz arasındaki farkı anlayamazsınız.

2 adet Ceviz Soyma Makinesi ile günde 7 ton ceviz soyar
12500 aşındırıcı ceviz soyucu diş
Lazer kesimli ceviz soyucu kızaklar uzun yıllar hizmet eder. 400 ton ceviz soyma ömrü vardır.!!

Hassas ceviz soyma devir ayarı
Devir ayarı ile cevizdeki kırılma ve yönünün önüne geçilmektedir. Kolay kırılabilen cevizlerde düşük devir çalışmak, sert kabuklu cevizlerde iş hızını arttırmak için yüksek devirde çalışmak iyi sonuçlar verir. Bu ayarı kullanıcı istediği gibi yapabilir. Devir ayarı panosu motor devrini hassas bir biçimde ayarlanan sürücü ile desteklenmiştir.

Programlanabilir Ceviz Soyma Süresi
Ceviz soyarken dakikalarca ceviz soyma makinesinin başında beklemek zorunda değilsiniz. Bırakın makine cevizleri soysun ve işi bittiğinde kendiliğinden dursun… Kullanıcı makinaya çalışma süresi olarak makinaya istenen dakikayı yazar. Çalışma süresi dolduğunda makina otomatik olarak durur.

Sert kıllı fırça ile desteklenmiş yüzey temizleme
Bu fırçalar ceviz üzerinde kalan son kabuk parçalarını yada damarları alarak temizliğe faydalı olurlar. Sık temizlik ihtiyacı olduğu için 1 tonun üzerinde ceviz soyma işi olan kullanıcılar için tavsiye edilmez.

60×60 kazan ölçüleri
ceviz soyma makinası orta ölçekli üretim yapan çiftçiler ya da işletmeler için oldukça ideal ölçülere sahiptir.
Cevizleri serbest bırakan, cevize darbe yapmayan, ortası boş ve direksiz tasarım.
Hızlı soyma için en ideal ölçüler.

Ceviz Soyma Makinesi Yükseklik ayarı
Bu özellik yükseklik ayarlamanın yanında kazanı açılı bir biçimde çalıştırmaya ve hızlı iş yapmaya imkan sağlar. Eğer ceviz soyma makinesi”ni koyduğunuz zemin engebeliyse makinenin duruşunu stabil hale getirmeye yarar.

Tek panoda toplanmış su yalıtımlu kontrol paneli
Devir ayarı sağlayan elektronik beyin, profesyonel bağlantılar ve su yalıtımı yapılmış pano.
Acil stop butonu.
Hem ev hem de sanayi elektriği ile çalışmaya uygun farklı modeller.

Tüm satış sonrası belgeleri,Uludağ Üniversitesi Deney Raporu,CE Sertifikası,Zirai Kredilendirmeye uygunluk belgeleri,Yerli Malı Belgesi,Satış Sonrası Hizmet Yeterlilik Belgesi olmalıdır.

için kabuğunun çatlamasını beklemenize gerek yok…
Standart bakım ihtiyacı yoktur.
İş bittiğinde rutubetsiz bir ortamda temiz bir biçimde muhafaza edilmesi elektrik motoru kullanım ömrü için faydalı olacaktır.
Kullanımı ve sökülüp temizlenmesi son derece kolaydır.

Önceki Yazı Sonraki Yazı

ÖNE ÇIKANLAR

Yorum Yok

Yorumunuz


*